pogoda
Warszawa
14°
Natalia Bogucka | 
aktualizacja 

Podkarpacie. Zwłoki na słupie energetycznym. To zaginiony student z Krakowa

120

Policja potwierdziła, że zwłoki, które znaleziono na słupie wysokiego napięcia w Nienadówce koło Rzeszowa należały do zaginionego studenta z Krakowa. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 21-letniego Błażeja L.

Podkarpacie. Zwłoki na słupie energetycznym. To zaginiony student z Krakowa
(East News, Tomasz Jastrzębowski)

Zwłoki mężczyzny w podkarpackiej miejscowości znaleźli w sobotę śledczy z Krakowa, którzy prowadzili poszukiwania 21-latka. Były powieszone na słupie linii wysokiego napięcia. Mężczyzna miał na sobie sprzęt wspinaczkowy. Znaleziono przy nim także dokumenty, które wskazywały, że to zaginiony Błażej L. Rodzina 21-letniego studenta AGH potwierdziła jego tożsamość.

Poszukiwania zostały zakończone, natomiast prokuratura rzeszowska wszczyna śledztwo w sprawie śmierci 21-latka. Będzie wyjaśniać okoliczności, zostanie również przeprowadzona sekcja zwłok. Ale najprawdopodobniej to samobójstwo - mówi w rozmowie z o2.pl rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie Sebastian Gleń.

Błażej L. zaginął 4 lipca w Krakowie. 9 lipca rodzina otrzymała od niego list nadany z Rzeszowa. Śledczy za pomocą monitoringu ustalili, że 21-latek faktycznie był na placówce pocztowej, a później odjechał z dworca PKS do Głogowa Małopolskiego. Jego zwłoki znalezieziono w Nienadówce, 10 km od Głogowa.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Wielka powódź porwała samochody
NA ŻYWO
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Dostał od ucznia kopertę. Ksiądz nie kryje radości. Pokazał nagranie
Zaginęła Lena Scharfenberg. 13-latka sama wyszła z domu
"Brak mi już sił". Okradli ją w dniu urodzin. W aucie była cenna rzecz
Rosyjskie ataki na infrastrukturę gazową Ukrainy. Naftohaz pod ostrzałem
Też to widzisz? Leśnicy pokazali zdjęcie kory drzewa
Trzęsienie ziemi w Bangkoku. Polscy podróżnicy ewakuowani
Thomas Thurnbichler przestaje być trenerem skoczków. Znany jest następca
Viktor Orban krytykuje unijną strategię gotowości. Zarzuca eskalację
Wicemiss Warmii walczy z rzadką chorobą. "Dostała zapaści, jest zaintubowana"
Ksiądz oskarżony w zbieranie fikcyjnych darowizn. Uchylono areszt
Poszukiwania Beaty Klimek. "Zabezpieczono przedmiot". Ekspert o szczegółach
Łódź zatonęła w Egipcie. Nagrali moment katastrofy
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić