Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Marcin Lewicki
Marcin Lewicki | 

Rosjanka chce trafić do więzienia. Jej nagranie krąży w sieci

Młoda Rosjanka opublikowała szokujące nagranie, na którym przyznaje, że chciałaby trafić na rok do więzienia. Według kobiety, za kratkami mogłaby spotkać "bardzo interesujących ludzi". Rosjanka twierdzi, że miałaby więzieniu czas na rozwijanie swoich pasji.

Rosjanka chce trafić do więzienia. Jej nagranie krąży w sieci
Rosjanka chciałaby trafić do więzienia (X, X)

Rosyjskie środki masowego przekazu skupiają się praktycznie wyłącznie na treściach wojennych. W mediach propagandowych rozwijany jest "kult więzienia i walki". To ma wpływ na rozwój młodych Rosjan.

Dowodem są nagrania, które udostępniają w sieci mieszkańcy Rosji. Na jednym z filmów młoda Rosjanka mówi wprost, że chciałaby trafić "za kratki". Kobieta twierdzi, że rok w więzieniu byłby dla niej okazją do poznania ciekawych ludzi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 10.02
Chciałabym spędzić rok w więzieniu. Moim zdaniem to szansa na zmianę mojego życia. To miejsce idealne do rozwijania pasji, czytania książek. Jestem pewna, że można tam spotkać wiele interesujących osób. Nie potrzebujesz pracy i nauki. Masz gdzie spać, jest siłownia, pomieszczenia socjalne, biblioteka. To wymarzone życie - stwierdziła młoda Rosjanka.

Nagranie udostępnił Anton Heraszczenko. Ukraiński polityk i bloger wskazuje, że nie jest to pierwszy raz, gdy młode pokolenie Rosjan pozytywnie odnosi się do pobytu w więzieniu, a także działań wojennych armii Putina na ziemiach należących do Ukrainy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W sobotę Heraszczenko pokazał zdjęcia rosyjskiego blogera, który pozował w koszulce "Masakra w Buczy. Możemy to zrobić jeszcze raz".

Ich społeczeństwo jest chore i, co smutne, zatruwa rosyjską młodzież i dzieci - podsumował nagranie rosyjskiej influencerki ukraiński bloger i były wiceminister MSW Ukrainy.
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Dzięki Puchaczowi mógł zostać bogaty. Zabrakło jednego ruchu
Nie zapewnili wsparcia psychologicznego. Matka podjęła dramatyczną decyzję
Miał 13 promili. Nie przeżył. Toksykolog: "Tylko jedno wytłumaczenie"
Dodaj do smalcu. Będzie kremowy i idealnie biały
Śnieżny Księżyc w lutym. Kiedy obserwować i co przyniesie?
Kiedy wysiewać seler? Ten termin jest kluczowy
"Zrobił sobie prywatną parafię". Wierni zszokowani zachowaniem proboszcza
Polski strażak bohaterem w Monachium. Maciek uratował 70-latka
Właścicielka prawie zagłodziła suczkę. Wolontariusze myśleli, że widzą zwłoki psa
Zbigniew Boniek dał pstryczek w nos piłkarzom: "Nie wstyd wam?". Chodzi o ferie
Jak wyczyścić mosiądz? Wykorzystaj produkt z kuchennej szafki
Kiedy przycinać winogrona? Lepiej nie przegap terminu
KOMENTARZE WYŁĄCZONE
Sekcja komentarzy coraz częściej staje się celem farm trolli i polem do dezinformacji. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć możliwość komentowania pod tym artykułem.
Redakcja o2.pl
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić