Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wojciech Darewicz | 

Powraca kultowy film. Będzie druga część "Labiryntu". Czekacie?

3

Na ekrany ma powrócić jeden z najbardziej pamiętnych hitów lat 80. "Labirynt" rozpalał umysły młodych widzów atmosferą tajemnicy, niezłymi jak na tamte lata efektami, wyjątkowo oryginalnym światem przedstawionym oraz świetną scenografią. Film ma doczekać się sequelu.

Jennifer Connelly w filmie "Labirynt" z 1986 roku
Jennifer Connelly w filmie "Labirynt" z 1986 roku (Materiały prasowe)

Klasyk lat 80. powraca. Wielu z tych, którzy oglądali nakręcony w 1986 roku "Labirynt" jako kinową nowość, pewnie niewiele może teraz powiedzieć o szczegółach jego fabuły. Jednak do dziś film ten pozostał w ich pamięci jako tytuł wyjątkowy. To dlatego informacja o planowanej kontynuacji tak zelektryzował fanów kina na całym świecie.

Będzie kontynuacja "Labiryntu". Co wiadomo? Kto będzie reżyserem?

Film ma powstać pod szyldem wytwórni TriStar Pictures. Reżyserią prawdopodobnie zajmie się Scott Derrickson, który nakręcił takie hity jak "Sinister", "Egzorcyzmy Elimy Rose", czy "Doktor Strange". W roli producenta wesprze go Lisa Henson z The Jim Henson Company. Brian Henson ma objąć funkcję producenta wykonawczego. Autorką scenariusza drugiej części "Labiryntu" jest Maggie Levin.

Zobacz też: O czym będzie drugi "Avatar"?

"Labirynt" to klasyk kina fantasy, który na ekrany trafił w 1986 roku. Produkcja miała niewielu ludzkich bohaterów, nie zabrakło w nim jednak gwiazd. Na ekranie pojawili się bowiem David Bowie oraz Jennifer Connelly. Bohaterką filmu jest 15-latka rozzłoszczona faktem, że musi opiekować się malutkim braciszkiem. Niespodziewanie chłopczyk zostanie porwany, a bohaterka, by go uwolnić, zostaje zmuszona do wejścia w głąb tajemniczego labiryntu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Tragiczny wypadek w Tatrach. Turysta zginął po upadku z wysokości
Mieszkali w namiocie w Łodzi. Kobieta jest w ósmym miesiącu ciąży
Tu matka Madzi z Sosnowca odsiaduje karę więzienia. Takie warunki ma Katarzyna W.
Zaskakujący finał poszukiwań 71-latka. Znaleźli go w lodowatej rzece
Pożar domu w Boruszowicach. Policjanci zdążyli w ostatniej chwili
Bytom. Mężczyzna i pięć nastolatek zatrzymani na ogródkach działkowych
Wjechał w armatkę śnieżną w Krynicy-Zdroju. 13-latek nie żyje
Nietypowy widok w lesie. "Natura potrafi zaskakiwać"
Dwie rosyjskie rafinerie bez ropy? Skuteczny atak Ukrainy
Myje się dwa razy w tygodniu. "Mam obawy, że brzydko pachnę"
Robert Karaś będzie reprezentować azjatycki kraj. "Zrobię to z dumą"
Wjechał na oblodzone jezioro. Auto utknęło na środku
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić