pogoda
Warszawa
19°

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Dała dziecku nietypowe imię

75

Agnieszka Włodarczyk od dłuższego czasu przygotowywała się na ten wielki dzień. W środę pochwaliła się przywitaniem na świecie swojego pierwszego dziecka. Jednocześnie zdradziła imię synka.

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Dała dziecku nietypowe imię
Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś i ich synek (Instagram)

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś przeżywają wyjątkowe chwile. Para przywitała na świecie synka. Pierwsze zdjęcie maleństwa znalazło się na Instagramie celebrytki.

Pojawiły się też fotki zadowolonych rodziców, którzy trzymają w rękach synka. W opisie aktorka zdradziła datę narodzin i imię chłopca. Jest ono rzadko spotykane, szczególnie w Polsce.

Milan Karaś 07.07.2021 - napisała Włodarczyk.

Skąd taki pomysł na imię?

Agnieszka Włodarczyk jakiś czas temu wyjawiła, czym się kierowała razem z partnerem przy wyborze imienia dla synka.

My wybraliśmy imię mieszkając jeszcze na Gili, bo tam po zbadaniu chromosomów w 12 tygodniu poznaliśmy już płeć. Czym się kierowaliśmy? Przede wszystkim nie chcieliśmy, żeby przed oczami stawał nam ktokolwiek, kogo już znamy. Więc nigdy nie poznaliśmy osoby o tym imieniu... Po drugie imię musiało pasować do nazwiska w tym przypadku zdecydowaliśmy, że nazwisko będzie po Tatusiu (chociaż można wybrać w urzędzie po mamusi). Po trzecie ale to już jakby moja "schiza" poczytałam sobie o znaczeniu imion i bardzo podobał mi się opis typu osobowości wybranego imienia. Takie niby czary mary jakie cechy będzie miało dziecko o tym imieniu. No i ważne, żeby nie było ani zbyt skomplikowane, ani zbyt popularne - pisała.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Analitycy ISW ostrzegają. Zamrożenie konfliktu nie wyklucza ataków Rosji
Tragedia w wodnym parku rozrywki. Nie żyje 2-latka
Stanowcza zapowiedź J.D. Vance'a. Mówi o Rosji i Ukrainie
Spędził 2,5 roku w rosyjskiej niewoli. Relacja Stanisława
Prowokacja chińskich myśliwców? Uchwycili je nad świętym miastem
Francuska prasa: Franciszek popełniał błędy w sprawie wojny w Ukrainie
13-letni Kacperek ważył 10 kg. Matka była poczytalna. Usłyszała zarzuty
Lądowali śmigłowcem na zieleni miejskiej. Pilot będzie miał problemy
Kierowca audi z S14 pod Łodzią będzie miał problemy. Policja zabiera głos
Jak usunąć kleszcza? Pamiętaj o ważnej zasadzie
Ukradł z marketu 172 kostki masła. Grozi mu nawet 5 lat więzienia
Chciała sprzedać łóżeczko. Straciła 15 tys. zł
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić