Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Filip Skowronek | 
aktualizacja 

Cała Platforma klaszcze. Wtedy kamera kieruje się na Gronkiewicz-Waltz

135

Fragment nagrania ze zjazdu Rady Krajowej PO udostępnił Samuel Pereira, wiceszef publicystyki TVP. Na wideo uchwycono minę Hanny Gronkiewicz-Waltz, której nie udzielił się radosny nastrój kolegów z ugrupowania.

Cała Platforma klaszcze. Wtedy kamera kieruje się na Gronkiewicz-Waltz
(Twitter.com, imgflip.com)

Partyjne zjazdy to zazwyczaj okazja do zmobilizowania działaczy do cięższej pracy i zażartej walki o zdobycie/utrzymanie władzy. Ich program można streścić w dwóch punktach: 1. płomienna przemowa, 2. szaleńcze oklaski (powtarzać do znudzenia). Gorzej, kiedy nie wszyscy członkowie partii są skłonni do okazywania obowiązkowego entuzjazmu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Taki moment uchwycono podczas zjazdu Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Na nagraniu widać klaszczących członków partii. I wtedy obiektyw kamery zostaje skierowany na twarz Hanny Gronkiewicz-Waltz. Wiceprzewodnicząca PO jest również prezydentką Warszawy, co najwyraźniej wpłynęło na jej nastrój. Afera reprywatyzacyjna jest widocznie bardziej zajmująca niż wojna o rząd dusz.

Na pocieszenie warto dodać, że potencjał na zostanie bohaterką memów jest w tym przypadku całkiem wysoki. A inspiracje wydają się oczywiste:

(imgflip.com)
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Pierwsze takie nagranie przelotu Falcona 9. "Potrafi nieźle huknąć"
"Klucz do skutecznej obrony". Mówi, co powinna robić Polska
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
EuroBasket 2025. Litwa z ogromną przewagą pokonała Polskę
Chaos na pokładzie. Turystka rozebrała się do naga podczas lotu
O włos od tragedii na przejeździe kolejowym w Starej Wsi. Jest nagranie
Niepokój u sąsiada Rosji. Krisjanis Karins: "Trzeba robić to, co robi Polska"
Szedł chodnikiem w piżamie i kapciach. Nie wiedział, kim jest
29-letni Polak zginął w Hiszpanii. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić