Euro 2024. Tak Rodriguez wspierała Ronaldo

3

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez tworzą udany związek od 2016 roku. Wychowują wspólnie piątkę dzieci, a "CR7" dalej spełnia się w roli piłkarza. Portugalczyk przebywa obecnie w Niemczech na Euro 2024. Na trybunach tym razem zabrakło jednak jego partnerki.

Euro 2024. Tak Rodriguez wspierała Ronaldo (fot. Instagram)

Ostatnim spotkaniem pierwszej kolejki fazy grupowej Euro 2024 było starcie Portugalii z Czechami. Choć faworytem byli mistrzowie kontynentu sprzed ośmiu lat, nasi południowi sąsiedzi mogli pokusić się o sprawienie niespodzianki. Pierwsza połowa nie przyniosła większych emocji i zakończyła się bezbramkowym remisem.

Na pierwsze trafienie kibice na Red Bull Arenie w Lipsku musieli czekać aż do 62. minuty, kiedy wynik otworzył Lukas Provod. Niedługo później na tablicy pojawił się remis, a wszystko za sprawą samobójczego gola Robina Hranaca.

Finalnie ze zwycięstwa 2:1 cieszyli się Portugalczycy. Decydującą bramkę w drugiej minucie doliczonego czasu strzelił Francisco Conceicao.

Na boisku w reprezentacji Portugalii pojawił się Cristiano Ronaldo, jednak tym razem na trybunach zabrakło Georginy Rodriguez. Słynna modelka opublikowała w mediach społecznościowych film, na którym widzimy, że oglądała spotkanie w domu z całą rodziną.

Szybka kariera Rodriguez dzięki Ronaldo

Portugalczyk swoją wybrankę poznał w Madrycie, była sprzedawczynią w luksusowym butiku Gucci. Cristiano Ronaldo zakochał się w niej i szybko stworzyli związek. Piłkarz miał trójkę dzieci: Cristiano Ronaldo juniora oraz bliźniaki, Evę i Mateo.

W 2017 roku przyszła na świat Alana Martina, a pod koniec 2022 roku kolejna córeczka - Bella Esmeralda. Ciąża była jednak dość trudnym momentem dla Georginy, bowiem była ona bliźniacza, ale para straciła jedno z bliźniąt.

Georgina stara się jedną z kluczowych influencerek na świecie, reklamuje najdroższe marki na świecie, a jej konto na Instagramie obserwuje blisko 60 mln osób.

Kilka razy w roku pojawiają się plotki na temat ewentualnego kryzysu i rozstania pary. W serialu Netflixa "Ja, Georgina" wynika, że piłkarz pobrał się ze swoją partnerką, jednak nigdy nie zostało to potwierdzone, podobnie jak ewentualne zaręczyny.