Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Jakub Artych
Jakub Artych | 

Piękna golfista znów prowokuje w sieci. Internauci zachwyceni

Paige Spiranac, znana jako glamour girl w świecie golfa, ponownie przyciągnęła uwagę obserwatorów, publikując na swoim profilu społecznościowym specjalny filmik prezentujący jej technikę uderzenia golfowego.

Piękna golfista znów prowokuje w sieci. Internauci zachwyceni
Piękna golfista znów prowokuje w sieci. Pokazała film (Instagram.com)

31-letnia Amerykanka, która może pochwalić się ponad czterema milionami obserwujących na Instagramie, pokazała się w białej stylizacji składającej się z topu i spódnicy, co podkreśliło jej sportową sylwetkę.

Opublikowany materiał wzbudził wiele pozytywnych reakcji wśród internautów, którzy nie szczędzili komplementów pod adresem Spiranac.

Jedni podkreślali jej urodę, inni doskonałość techniki golfowej, a niektórzy nazywali ją wręcz "idealną kobietą". Poza swoją aktywnością w golfie, Paige nie boi się eksperymentować z różnorodnymi stylizacjami, co ostatnio udowodniła, przebierając się za kowbojkę podczas wizyty w ciężarówce NASCAR.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sara James o debiutanckiej płycie, kulisach amerykańskiego "Mam talent!" i współpracy z Igorem Herbutem [CAŁY WYWIAD]
Jej zdolności i zjawiskowy wygląd bez wątpienia sprawiają, że jest ona jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w kobiecym golfie - podkreśla dziennik "The Sun".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Burzliwe życie Spiranac

W 2022 roku magazyn "Maxim" mianował ją pierwszą na liście "Najseksowniejszych Kobiet Świata", co uczyniło ją pierwszą sportsmenką, która zdobyła to wyróżnienie.

Choć Paige odnosi sukcesy zawodowe, jej życie osobiste nie zawsze jest tak różowe. W 2022 roku, po czterech latach, rozwiodła się ze Stevenem Tinoco.

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Myje się dwa razy w tygodniu. "Mam obawy, że brzydko pachnę"
Robert Karaś będzie reprezentować azjatycki kraj. "Zrobię to z dumą"
Wjechał na oblodzone jezioro. Auto utknęło na środku
Poruszające sceny. Tak dzieci pożegnały zamordowanego księdza
Pierwsze takie nagranie przelotu Falcona 9. "Potrafi nieźle huknąć"
"Klucz do skutecznej obrony". Mówi, co powinna robić Polska
Nagi mężczyzna w masce zaczepia kobiety. "Wyglądał jak obłąkany"
Rosjanin błagał o litość. Pokazali nagranie w sieci
Wyniki Lotto 21.02.2025 – losowania Euro Jackpot, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Mini Lotto, Kaskada
Nie żyje dwóch młodych strażaków. To kolejna tragedia w regionie
EuroBasket 2025. Litwa z ogromną przewagą pokonała Polskę
Chaos na pokładzie. Turystka rozebrała się do naga podczas lotu
KOMENTARZE WYŁĄCZONE
Sekcja komentarzy coraz częściej staje się celem farm trolli i polem do dezinformacji. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć możliwość komentowania pod tym artykułem.
Redakcja o2.pl
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić