Jakub Artych
Jakub Artych |

Rymanowski ostro o grze Polski. "Gdzie szukać nadziei?"

2

Bogdanowi Rymanowskiemu z pewnością nie podobała się gra reprezentacji Polski w przegranym meczu z Portugalią (1:3). Dziennikarz zamieścił wymowny wpis w mediach społecznościowych.

Znany dziennikarz ostro o grze Polski. "Gdzie szukać nadziei?" (AKPA)

Reprezentacja Polski nie miała zbyt wiele do powiedzenia w starciu z Portugalią (1:3). Pierwsza połowa została niemal całkowicie przespana. Rywale mieli dużo swobody i bez większych problemów wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a jedną z bramek zdobył Cristiano Ronaldo.

W drugiej połowie wyglądało to niewiele lepiej, ale lepiej. Stać nas było jednak tylko na honorowego gola Piotra Zielińskiego. Ostatni cios zadali Portugalczycy, a w zasadzie Jan Bednarek, który trafił do własnej bramki.

Portugalczycy udzielili Polakom surowej lekcji futbolu w Lidze Narodów. Po sobotnim meczu trudno wskazać choć jednego podopiecznego Michała Probierza, który zasłużył na pochwały.

Podobnego zdania jest dziennikarz Bogdan Rymanowski, zamieścił wymowny wpis w mediach społecznościowych.

Polacy mijani niczym tyczki slalomowe. Machający rękami, sfrustrowany Lewy. Nieumiejętność zorganizowania wysokiego pressingu. Słabi kondycyjnie. Przepaść. Gdzie szukać nadziei?! - napisał na platformie X.

Kiedy kolejne mecze Polski?

Spotkanie Polska - Chorwacja rozegrane zostanie we wtorek, 15 października o godz. 20:45 w Warszawie. Później Biało-Czerwonym w terminarzu zostaną kolejno: wyjazdowy mecz z Portugalią (15.11), oraz starcie ze Szkocją na PGE Narodowym (18.11).

Właśnie to ostatnie spotkanie może zdecydować o pozostaniu Polaków w najwyższej dywizji Ligi Narodów.