Mateusz Domański
Mateusz Domański|

Siostra Ronaldo zareagowała na jego łzy. Niezwykłe słowa

10

Cristiano Ronaldo szalenie mocno przeżywał to, co działo się w meczu Portugalia - Słowenia w 1/8 finału Euro 2024. W pewnym momencie nie wytrzymał, a do jego oczu napłynęły łzy. Po wszystkim piękne słowa pod jego adresem skierowała ukochana siostra.

Siostra Ronaldo zareagowała na jego łzy. Niezwykłe słowa (Getty Images, Instagram)

Katia Aveiro niejednokrotnie dawała do zrozumienia, że brat jest bardzo ważną postacią w jej życiu. Nic więc dziwnego w tym, że po spotkaniu Portugalia - Słowenia postanowiła go pocieszyć.

Dla Cristiano Ronaldo ten pojedynek miał słodko-gorzki smak. Gwiazdor bardzo mocno przeżył to, że w 105. minucie meczu zmarnował rzut karny.

W pewnym momencie puściły emocje, a w jego oczach pojawiły się łzy. Do tego zdarzenia odniosła się Aveiro.

Jesteś wspaniały. Jestem bardzo dumna z naszego zespołu, bardzo dumna z Ciebie. Dziękuję Ronaldo, dziękuję chłopaki - czytamy w jej wpisie na Instagramie.
Podnieś głowę, mój królu... - zaapelowała w kolejnej relacji.

Przypomnijmy, że w 105. minucie Ronaldo co prawda został zatrzymany przez Jana Oblaka, ale w serii rzutów karnych, które zakończyły mecz, już się nie pomylił. Jego koledzy też stanęli na wysokości zadania i Portugalia wygrała 3:0, meldując się tym samym w ćwierćfinale Euro 2024.