Bartłomiej Nowak
Bartłomiej Nowak|

Szok i rozpacz. Pokazali, co działo się w szatni Polaków

801

Na kanale "Łączy nas Piłka" na YouTube pojawił się nowy materiał wideo. To kolejny odcinek vloga z Euro 2024. Materiał przedstawia kulisy przygotowań do meczu z Austrią oraz to, co działo się w szatni po meczu "o wszystko".

Szok i rozpacz. Pokazali, co działo się w szatni Polaków (YouTube)

Na Euro 2024 zakończyła się druga kolejka gier grupowych. Jedyną reprezentacją, która straciła szanse na awans jest Polska. W związku z tym wciąż nie milkną echa piątkowej porażki "Biało-Czerwonych" w meczu z Austrią.

Dwa dni po meczu na kanale "Łączy nas Piłka" pojawił się materiał zza kulis. Widać na nim, jak Polacy przygotowywali się do spotkania z Austrią. Wideo pokazuje także, co działo się po wyjątkowo bolesnej porażce w "meczu o wszystko".

Większość materiału jest utrzymana w pozytywnym tonie. Najbardziej przemawiające do kibiców będzie jednak ostatnie pięć minut filmu.

Widać na nim przemowę kapitana Polaków Piotra Zielińskiego przed wyjściem na boisko. Chwilę wcześniej pojawia się też Kamil Grosicki. Są też optymistyczne obrazki z przerwy meczu przy wyniku 1:1.

Grobowa atmosfera po meczu. To działo się w szatni Polaków

Najbardziej przykuwający uwagę jest jednak fragment po spotkaniu. W szatni jest cicho, panuje atmosfera niedowierzania i szoku. Piłkarzy starał się pocieszać selekcjoner.

Panowie taki jest sport. Teraz już nic nie zmienimy. Mogliśmy to zmienić tylko na meczu. Teraz trzeba po prostu iść dalej i z tej drogi się nie cofnąć. I dalej po prostu trzeba robić. Nie ma innej drogi - powiedział Michał Probierz do swoich piłkarzy.